arba   Registruotis

Apie projektą


www.valstybestarnyba.com testų klausimai nuolat peržiūrimi, parenkami įvairaus sudėtingumo analizuojant atsakymų statistiką, pagal testavimus organizuojančių įstaigų ir įmonių skelbtų pavyzdinių klausimų temas ir svetainės vartotojų atsiliepimus. Stengiamės kurti kuo patogesnę ir artimesnę aplinką pasiruošti bendrųjų gebėjimų tikrinimui.

Testų klausimai suskirstyti į dvi dalis:

  1. Bendrųjų mąstymo gebėjimų testai

  2. Klausimai iš teisės aktų valstybės tarnautojams

Atsižvelgdami į vartotojų pageidavimus, sukūrėme patogią mokymosi programą - testų klausimus galite ir spręsti, ir mokytis. Klausimus mokotės temomis, kuriose jie išdėlioti pagal sudėtingumą - nuo lengviausio iki sunkiausio. Prie kiekvieno klausimo nurodytas jo sudėtingumo procentas - tai procentinė dalis respondentų, kurie į klausimą atsakė neteisingai arba neatsakė testų sprendimuose. Jei nežinote teisingo atsakymo, galite mėginti spėti Jums atrodantį teisingiausią atsakymą. Jei spėjate ir nepataikote, variantas tiesiog užgęsta ir galimų atsakymų lieka mažiau. Tai skatina labiau įsitraukti ir mąstyti ieškant teisingo atsakymo. Atsakius teisingai, atsidaro klausimo paaiškinimas. Prie testų rasite darbalaukį, kuris naudingas matematiniams veiksmams užsirašyti. Viskas veikia lygiai taip, kaip svetainės tituliniame puslapyje skelbiamas savaitės klausimas.

Abi testų dalis galite spręsti pasirinkdami atsitiktinį klausimų pateikimą. Per 30 min Jums bus pateikta 20 klausimų, reikės pažymėti atsakymus. Po sprendimo gausite ištaisytą lapą su rekomendacijomis, kokios temos klausimus reikėtų dar pasimokyti. Visi Jūsų sprendimai atsiduria statistikos skyriuje, ten juos bet kada galėsite peržiūrėti.


Sprendimo rezultatų pavyzdys, kaip atrodo vienas "ištaisytas" klausimas su išskleistu atsakymo paaiškinimu ir statistika:

Pavyzdinis testavimas


Sėkmės!


Pastabų ir pasiūlymų visada laukiame adresu: valstybestarnyba@gmail.com